Návody pro C4 | Webhosting C4 | Diskuze | Redakční systémy | Joomla | Drupal | Wordpress

Nejlepší programy zadarmo

Hlavní stránka » Komunikace

 

Mozilla Thunderbird   » screenshot «

 

i.Scribe   » screenshot «

Komfortní e-mailový klient s přehledným uživatelským rozhraním v češtině a řadou nadstandardních funkcí. Podporuje více e-mailových účtů, má zabudovaný anti-spamový filtr pro omezení nevyžádané pošty a nechybí ani podpora filtrů, pokročilé prohledávání e-mailových zpráv, či RSS čtečka. Samozřejmostí je také přehledný adresář s tříděním kontaktů do skupin.

 

Malý e-mailový klient, který překvapí přehledným uživatelským rozhraním v češtině a řadou nadstandardních funkcí. U nových e-mailů zobrazuje první dva řádky textu (jako Outlook), má anti-spamový filtr, umí zobrazit náhledy zpráv na serveru, filtrovat poštu a nechybí ani pokročilé vyhledávání e-mailů a kalendář. Nenajdete u něj pouze podporu více účtů.

Licence: Open source I Čeština: ano I Hodnocení: 5/5

 

Licence: Freeware I Čeština: ano I Hodnocení: 5/5

 

Miranda IM   » screenshot «

 

UltraVNC   » screenshot «

Oblíbený program pro instant messaging, který podporuje všechny možné protokoly včetně populárního ICQ. Oproti klasickému ICQ vás neobtěžuje zbytečnými funkcemi navíc, díky čemuž je výrazně přehlednější, rychlejší a zabírá minimum paměti. Jeho možnosti lze navíc rozšířit prostřednictvím velkého množství plug-inů.

 

Program pro vzdálenou správu počítačů přes lokální síť nebo internet. Pracujte se vzdáleným počítačem tak, jako kdybyste právě seděli před ním. Přitom na každém počítači může být úplně jiný operační systém. UltraVNC tvoří serverová část (může běžet na pozadí jako služba) a prohlížeč. K dispozici jsou široké možnosti nastavení.

Licence: Open source I Čeština: anoI Hodnocení: 5/5

 

Licence: Freeware I Čeština: ne I Hodnocení: 5/5

 

EurotelSMS  » screenshot «

 

Mail Magic Monitor  » screenshot «

Užitečný program, se kterým můžete zadarmo posílat SMS zprávy do sítě O2, Vodafone a T-Mobile (podmínkou je účet na T-Zones). Program má vestavěný adresář pro nejčastěji používaná čísla a  dokáže automaticky rozeznat potvrzovací kód, který tak nemusíte zadávat ručně.

 

Chodí vám denně spousta SPAMU a e-mailů s velkými přílohami? Pak stojí za to vyzkoušet Mail Magic Monitor, který zobrazí přehledný seznam všech nových e-mailů a vy tak můžete nežádoucí zprávy smazat přímo z poštovního serveru, aniž byste je museli nejprve celé stáhnout.

Licence: Freeware I Čeština: ano I Hodnocení: 3/5

 

Licence: Open source I Čeština: ne I Hodnocení: 5/5

 

Freecall   » screenshot «

   

Jednoduchý program, se kterým můžete téměř neomezeně volat úplně zadarmo na všechny pevné linky v ČR a dalších vybraných zemích. Jediným limitem je max. 300 provolaných minut týdně.

   

Licence: Freeware I Čeština: ne I Hodnocení: 4/5

   

Víte o nějakém dalším zajímavém bezplatném programu? Pošlete  svůj tip!

 

 (c) Michal Němejc 2007 - michal@pctipy.com  l  Partneři webu - výměna odkazů

Kvalitní webhosting, luxusní korzety.

Toužíte po atraktivním partnerovi nebo partnerce? Hledáte seznámení na sex a nestačí Vám klasická seznamka? Pak je právě pro Vás určena nová erotická sex seznamka, která nabízí výběr těch pravých partnerů. Erotická seznamka, nebo chcete-li sex seznamka, Vám umožní najít partnera, který má stejné touhy a sny jako Vy. Jediná opravdová seznamka na sex je tu pro Vás!